HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Geçmişten Günümüze Aynı Heyecanla

Tesettür modasına yön vermek adına 2000 yılında kurulmuş olan firmamız, ilk zamanlar henüz 20 metrekarelik bir atölyede çalışmalarına başladığı zaman bu kadar fazla beğenileceğini ve sevileceğini düşünmüyordu. Ancak yapmış olduğumuz sabırlı ve yeniliğe açık çalışmalarımız sayesinde kısa bir süre içerisinde Türkiye’de en fazla tercih edilen ve beğenilen markalarının başında gelmiş olduk. Bu işe ilk adımımızı attığımız zaman yalnızca birkaç tane ile sınırlı olan çalışanlarımız her geçen gün arttı ve günümüzde yüzlerce çalışanımız ile tesettür modası söz konusu olduğu zaman artık en fazla sözü geçen isimlerden biri olmayı başardık.

Geçmiş dönemlerde tesettür modası söz konusu olduğu zaman kadınların akıllarına gelen şeyler tek renkli klasik tarzda parçalardı. Ancak bizim sektöre giriş yapmamız ile birlikte ise bu durumu değiştirmeye başladık. Henüz çalışmalarımızın başındayken çevremizdeki gerek kişiler gerekse bu sektörün içerisinde yer alanlar yapmış olduğumuz çalışmaların asla bizim istediğimiz başarılı sonuçları elde edemeyeceğini ve kadınların hazırladığımız tesettür giyim parçalarını tercih etmeyeceklerini söylüyorlardı. Fakat onların bu düşünceleri bizim modaya yön verme konusundaki isteğimizi köreltmedi, aksine karşılaştığımız her zorluk bizim bu konuda çok daha ciddi anlamda çalışmalar yapmamıza yardımcı oldu. Yalnızca Türkiye içerisindeki değil dünyanın dört bir yanındaki moda akımlarını en iyi şekilde takip eden ekibimiz, meydana gelen gelişmeleri oldukça dikkatli bir şekilde inceliyor ve daha sonrasında da bunlardan hangilerini Türkiye’de bulunan tesettürlü kadınlar için geliştirerek onlara sunabileceğimiz yeni ürünleri hazırlıyoruz.

Bu sektörün içerisinde yer alan rakiplerin sayısının her geçen gün artması düşünülenin aksine bizi zorlamıyor, güç veriyor ve yenilikleri çok daha iyi bir şekilde yapmamıza imkan tanıyor. Her ne kadar söz konusu olan muhafazakar kadınların giyim tercihlerinin her zaman belirli bir aralıkta olduğu düşünülse de bünyemizdeki yenilikçi kişiler ve her zaman rakiplerimizden farklı olan vizyonumuz bir araya geldiği için kadınların büyük bir kısmı istedikleri ürünleri markamız üzerinden temin etmeyi sürdürmekte. Böylesi bir durum da doğal olarak markamızın kendini rakiplerinden öne çıkartmaktadır. Ancak kazanmış olduğumuz başarılar bizleri asla gevşetmedi.

Her zaman en iyisi olmayı isteyen markamız sayesinde kadınlar ortaya çıktığımız ilk günden bu yana kendileri ya da sevdikleri için yalnızca farklı değil aynı zamanda şık bir görüntüyü ortaya çıkartmak adına onlara sunmuş olduğumuz ürünler arasından seçimlerini rahatlıkla yapabiliyorlar. Bünyemizde sizlere sunulmuş olan koleksiyonlar oldukça geniş bir yelpaze üzerinden hazırlanmaktadır. Böylece hangi yaşta olursanız olun fark etmez tesettür giyim konusunda ve tesettür tasarımı konusunda yenilikleri takip eden bir marka arayışına girdiğiniz zaman bunun için uzun süreler boyunca araştırma yapmanıza hiç gerek yok. Bizimle iletişime geçmeniz sonrasında oldukça kısa bir süre içerisinde sizlere istemiş olduğunuz parçaları sunuyoruz.

Çalışmalarımıza başlamış olduğumuz ilk günden bu yana her zaman sizler için en iyisini hedefleyen markamız; elde etmiş olduğu başarılı sonuçlar ve olumlu geri dönüşler sayesinde bu alanda en iyisi olduğunu ispatlamaya devam etmekte. Küçük bir hayal olarak başlayan yolculuğumuzun her aşamasında bize inanan ve güvenen kişileri yüzüstü bırakmadan yolumuza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Böylece henüz bir hayal iken dahi asla peşini bırakmadığımız başarılı sonuçları elde etmek adına yaptığımız çalışmaların sonrasında ortaya çıkan başarıları yalnızca kendimiz ile değil çalışanlarımız ve müşterilerimiz ile de paylaşıyor; böylece ne kadar büyük bir aile olduğumuzu da her geçen gün çok daha iyi bir şekilde anlamaya devam ediyoruz.

Setr-i Nur Suna YURTALAN instagram.com/yurtalansuna